משלוחים

הנעליים מיוצרות במיוחד עבור כל לקוחה .                     הזמנה תשלח ללקוחה באמצעות שליח עד הבית או מקום העבודה תוך 5-10 ימי עסקים.הזמנה בפיינל סייל תשלח בדואר רשום. משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 600ש"ח.                                                              יש לקחת בחשבון שזמן הגעת המשלוח ללקוח תלויה גם במדיניות זמני מיון וחלוקה של דואר ישראל/חברת המשלוחים. חברת המשלוחים תיצור קשר טלפוני עם הלקוח לתיאום זמן ומקום מסירה (כדאי לציין כתובת שבה את נמצאת במרבית שעות היום).
במידה והפריט הוחזר מכל סיבה, יתבצע החזר כספי עבור הפריט עצמו ללא דמי המשלוח, ורק כאשר הפריט מתקבל חזרה – ראי מדיניות החזרה מטה.
קיימת גם אפשרות לאסוף את ההזמנה מבית המלאכה שממוקם ברחוב י.ל פרץ 2, תל אביב – בתאום מראש.
גרטנבנק אינה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה שנגרם על ידי חברת השילוח או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, עיצומים וכיוצא בזה.

החזרות

ביטול עסקה בהתאם לתקנות  הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע"א-2010 וחוק להגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

במידה ואינך מרוצה מהמוצר, מכל סיבה שהיא, ניתן להחליף ו/או להחזיר ללא עלות נוספת. החלפות / החזרות יש לבצע עד שבוע ממועד קבלת הנעליים , באריזתם המקורית. לא ניתן להחליף / להחזיר נעליים שנעשה בהן שימו מומלץ למדוד את הנעליים בבית על משטח שאינו משאיר סימנים.

לא יינתן החזר כספי על משלוחים. אנא צרי קשר על מנת לקבל את הכתובת למשלוח חזרה. פריטים בFinal sale  ניתנים להחלפה, ללא החזר כספי, תוך 3 ימים ממועד קבלתם, באריזתם המקורית.

זיכוי כספי מלא יתבצע עם קליטת הפריטים במשרדנו, בהתאם להנחיות חברת האשראי ובאותם תנאים בהם בוצעה העסקה המקורית. ---
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בטלפון: 052-7210203 או במייל -happygalit@gmail.com

כתובת בית העסק: י.ל. פרץ 2, תל אביב-יפו 6685302